תנאי השימוש

תנאי השימוש

נא לקרוא בעיון את תקנון האתר

א. על המשתמש לדעת שאין לראות בשירותים הניתנים באתר ובפורום, ובכלל זה כל ההערכות, מניות, איתותים, סקירות, כתבות, כתבות וידאו, ידיעות וקישורים משום המלצה לקנות ו/או למכור ו/או להחזיק ו/או לסחור בנייר ערך כלשהו ואין משום המלצה/שידול לכך.

אנו משתפים אתכם בידע ומתחייבים למסור מידע אמיתי ואמין קרוב ככל שניתן לזמן אמת.

הקישורים ודיעות החברים נבדקים באופן יסודי. כל המידע הנמסר באתר ובפורום הוא בגדר מידע ולא המלצה ואינו מהווה תחליף ליעוץ מקצועי. ההצלחות שלנו מדברות בעד עצמן אך יש לזכור שאיננו יועצי השקעות. 

ב. בעת כניסה לאתר ולפורום מבין המשתמש שהאחריות הבלעדית להחלטה כלכלית כלשהי היא שלו בלבד ואינו יכול לטעון/ לתבוע את מי מכותבי התכנים ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו. לא מובטחת תשואה כלשהי בגין פעולה של משתמש. כל נייר ערך המוזכר באתר ובפורום עשוי להיות מוחזק על ידי בעלי האתר ו/או הכותבים. החוק הוא נר לרגלינו אך תוכן אזהרה זה מובא לא רק משום שזה לשון החוק אלא גם מבחינה ערכית מצפונית. איננו ממליצים דבר אלא משתפים בידע אובייקטיבי, אמין ונטול אינטרסים.

ג. השימוש באתר/ פורום הוא למי שמלאו לו 21 שנים.

ד. התכנים המובאים ובכלל זה קישורים, דיעות, ידיעות, ראיונות, ראיונות וידאו או כל מידע אחר אליו נחשף המשתמש מכילים גם מידע של צד שלישי המגיע דרך כל מדיה אפשרית ואין אנו אחראיים על אותם תכנים למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להעביר מידע אמין ונכון בלבד.

ה. אין אנו אחראיים לכל תוכן פירסומי/ שיווקי המפורסם באתר והאחריות הבלעדית היא של הגורם המפרסם באתר.

ו. אין להעתיק/ לסחור/ להעביר תכנים מהאתר לכל גורם אחר אלא בהסכמה מפורשת בכתב של אחד מהחתומים מטה.

ז. התגובות והדיעות המתפרסמות על ידי מי מהגולשים נכתבים על דעתם בלבד. החתומים מטה רשאים, בלי כל הודעה מוקדמת, למחוק/ לערוך/ לקדם כל תגובה לפי שיקוליהם, בכפןף לחוק ובהתאם לכללי האתר. אסור בתכלית האיסור למשתמש לפרסם כל חומר מטעה/ פוגעני/ מעליב/ גזעני/ פורנוגרפי/ טורדני/ שיווקי/ פוגע בצנעת הפרט/ פרטים אישיים של משתמש אחר/ לשון הרע/ פגיעה בקניין הרוחני בארץ ובעולם והודעות בעלות אופי אלים או מיני.

8. כניסת המשתמש לאתר מהווה את הסכמתו לקבל תוכן אינפורמטיבי ושיווקי לכתובת הדוא"ל (ובכלל זה העברת מידע בנוגע לנייר שאנו מתכוונים לסחור בו או למכור) אלא אם יבקש אחרת. וכן לתנאי השימוש המובאים כאן ובפורום.

9. על המשתמש להבין שאנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לשמור על המידע של המשתמשים ומתחייבים שלא להעבירו לגורם שלישי, יחד עם זאת אין הבטחה למנוע חדירה של בלתי מורשים באופן מלא.

מקווים שתהנו מהתכנים ותמצאו עניין רב.

ג'ו גנטוס

Bioholder.com

 

* נרשם בלשון זכר אך הכוונה לשני המינים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.