רכישת מנוי

שלום לכל חברי האתר!

 
בשבע השנים האחרונות אנו מנהלים את שתי קבוצות הפייסבוק שלנו ובששת השנים האחרונות גם את האתר והפורום. משתדלים תמיד למצוא את הטריידים המשתלמים ביותר, מדווחים עליהם בזמן אמת ויחד מלווים את החברים לאורך כל הטרייד עד ליציאה ממנו תוך כדי עדכונים פונדמנטלים וטכניים שוטפים. התוצאות מדברות בעד עצמן וניתן לראות את התשואות בשקיפות מוחלטת ובזמן אמת. בחודשים האחרונים בלבד חמש מניות שונות הניבו לנו תשואה דו ספרתית. את שנת 2011, למרות ימי המשבר, סגרנו עם מימושים בגובה ממוצע שנתי של לא פחות מ18.97%. את שנת 2012 סיימנו עם רווח של 14.59%, בסיום 2013 תיק ביוהולדר הוסיף לערכו 20.58%. בסיום  שנת 2014 סיימנו עם רווח 29.28%. בסיום שנת 2015 למרות השנה הקשה בסקטור הביומד סיימנו עם רווח 10.04%. ואת שנת 2016 סיימנו עם 57.75% אבל את שנת 2017 סיימנו עם שיא של 138.24% … מעניין מה תהיה התשואה בשנת 2018 עם חברת סרפטה אשר מתקדמת במהרה לכיוון הפיכה לחברת פארמה גדולה במקום מיקרו-קאפ.

ביוהולדר זה לא רק טריידים ואיתותים, אלא הרבה מעבר לזה, המון לימודים, שיתוף בידע של המומחים בענף שנאגר במשך שנים רבות של מסחר בסקטור הביומד, ליווי מלא ומענה לכל שאלה שמתעוררת במהלך הטרייד, הבאת החדשות בזמן אמת, לא צריך לשבור את הראש בלחפש הודעות אחרי החברות שבמעקב, ומעל הכל ניתוח כל הודעה מבחינת משמעות של ההועדה.תוצאות, והשפעתה על הסיכויים של החברה במהלך התקופה עד עצם היום הקובע – הקטליזטור.

 הוספנו בשנת 2016 רשימת תפוצה בוואטסאפ אשר החליפה את ההודעות הטלפוניות, ובה המנויים מקבלים בזמן אמת הודעה בוואטסאפ ברגע שיש הודעה או שינוי בהערכות שלנו לגבי המניות שבתיק, נקודות קניה או מכירה מעניינות ולינקים להסבר המפורט בפורום הסגור למנויים בלבד, כך המנויים ישארו מעודכנים בכל אירוע חשוב ולא יצטרכו להישאר תקועים מול המסך כל שעות המסחר בארה"ב… זה מה שאנחנו עושים הכי טוב.

דרישות ובקשות חוזרות ונשנות אלינו מחברי הקבוצה להעמקת המחויבות שלנו, שיפור האתר, הרחבת סל המניות ועוד, מחייבות אותנו להתמקצע יותר ולהקדיש שעות נוספות ואמצעים טכנולגים לשיפור השרות.

עד 25/03/12 האתר הופעל בהתדנבות מלאה ואנו כיסינו את כל ההוצאות הכרוכות בהפעלתו. החל מהתאריך הנ"ל החברות בתשלום. הסכום שנגבה זול באופן משמעותי מאתרים אחרים והתוצאות טובות בכמה מונים. אנו רוצים לקוות שתתמכו בשגשוגה של הקבוצה שלנו ויחד נמשיך להגיע לתוצאות והישגים.

לחברים השואפים להתמקצע נמשיך לספק: דיווחים על הטריידים האישיים של מנהל הפורום, כניסות, יציאות, סטופים, ליווי ומענה אישי קבוע, סיכומים בפורום לאירועים החשובים, נשתדל להיות זמינים בכל רגע נתון ונמשיך לעשות את המיטב על מנת שכולם ימשיכו ליהנות מתשואות חיוביות גבוהות ובמחויבות מלאה.

לרכישת מנוי ודרכי התשלום

1. מנוי רבעוני – 987ש"ח מראש – 329 ש"ח לחודש, תשלום מינימלי ל-3 חודשים.

2. מנוי לחצי שנה -1770ש"ח מראש – 295 ש"ח לחודש –  חוסכים 204 שקלים.

3.מנוי שנתי -2950ש"ח- תשלום ל 12 חודשים מראש לפי 246 ש"ח לחודש, חוסכים 998 שקלים.

4. על מנת שהתשלום יהיה נמוך יותר, כל חבר שיצרף חבר חדש יהנה מחודש מתנה שיתווסף למנוי שלו.

 

Paypal
1. ללחוץ על הקישור הנמצא מטה- מדובר בקישור ל Payapl והוא מאובטח ברמה הגבוהה ביותר.

2. למי שאין חשבון פאייפאל פעיל, כדאי להרשם, נח מאוד והרשמה קצרה מאוד.

 

מנוי לשלושה חודשים:

PayPal - הדרך הקלה והבטוחה לשלם באינטרנט!

מנוי לחצי שנה (חסכון של 204 שקלים):

PayPal - הדרך הקלה והבטוחה לשלם באינטרנט!

מנוי לשנה (חסכון של 998 שקלים):

PayPal - הדרך הקלה והבטוחה לשלם באינטרנט!

 

 
צריכים להמתין עד 24 שעות לאישור המנוי הזמני ופתיחת הרשיון הזמני לצפיה בתכנים, חשוב מאוד לציין שם מלא ומס' טלפון להתקשרות
ותוכלו להכנס לפורום אחרי קבלת אימייל ממנהל הפורום המאשר את הרישום ופתיחת התכנים.