רכישת מנוי

שלום לכל חברי האתר!

 
בחמש השנים האחרונות אנו מנהלים את שתי קבוצות הפייסבוק שלנו ובארבע השנים האחרונות גם את האתר והפורום. משתדלים תמיד למצוא את הטריידים המשתלמים ביותר, מדווחים עליהם בזמן אמת ויחד מלווים את החברים לאורך כל הטרייד עד ליציאה ממנו תוך כדי עדכונים פונדמנטלים וטכניים שוטפים. התוצאות מדברות בעד עצמן וניתן לראות את התשואות בשקיפות מוחלטת ובזמן אמת. בחודשים האחרונים בלבד חמש מניות שונות הניבו לנו תשואה דו ספרתית. את שנת 2011, למרות ימי המשבר, סגרנו עם מימושים בגובה ממוצע שנתי של לא פחות מ18.97%. את שנת 2012 סיימנו עם רווח של 14.59%, בסיום 2013 תיק ביוהלדר הוסיף לערכו 20.58%. בסיום שנת 2014 סיימנו עם רווח 29.28%. בסיום שנת 2015 למרות השנה הקשה בסקטור הביומד סיימנו עם רווח 10.04%. איך תסתיים לה שנת 2016?
ביוהולדר זה לא רק טריידים ואיתותים, אלא הרבה מעבר לזה, המון לימודים, שיתוף בידע של המומחים בענף שנאגר במשך הרבה שנים של מסחר בסקטור הביומד, ליווי מלא ומענה לכל שאלה שמתעוררת במהלך הטרייד, ניתוח כל הודעה והשפעתה על הסיכויים של החברה במהלך התקופה עד עצם היום הקובע – הקטליזטור.

 

דרישות ובקשות חוזרות ונשנות אלינו מחברי הקבוצה להעמקת המחויבות שלנו, שיפור האתר, הרחבת סל המניות ועוד, מחייבות אותנו להתמקצע יותר ולהקדיש שעות נוספות ואמצעים טכנולגים לשיפור השרות.

עד 25/03/12 האתר הופעל בהתדנבות מלאה ואנו כיסינו את כל ההוצאות הכרוכות בהפעלתו. החל מהתאריך הנ"ל החברות בתשלום. הסכום שנגבה זול באופן משמעותי מאתרים אחרים והתוצאות טובות בכמה מונים. אנו רוצים לקוות שתתמכו בשגשוגה של הקבוצה שלנו ויחד נמשיך להגיע לתוצאות והישגים.

לחברים השואפים להתמקצע נמשיך לספק: דיווחים על כניסות, יציאות, סטופים, ליווי אישי קבוע, סיכומים יומיים/ שבועיים וחודשיים, נשתדל להיות זמינים בכל רגע נתון ונמשיך לעשות את המיטב על מנת שכולם ימשיכו להנות מתשואות חיוביות גבוהות ובמחוייבות מלאה (ויש לנו כמה הפתעות על הכוונת..).

לרכישת מנוי ודרכי התשלום

1. מנוי חודשי – 249 ש"ח לחודש, תשלום מינימלי ל-3 חודשים.

2. מנוי לחצי שנה מראש – 225 ש"ח לחודש –  חוסכים 144 שקלים.

3.מנוי שנתי – תשלום ל 12 חודשים מראש לפי 199 ש"ח לחודש, חוסכים 593 שקלים.

4. על מנת שהתשלום יהיה נמוך יותר, כל חבר שיצרף שלושה חברים חדשים יהנה מחודש מתנה שיתווסף למנוי שלו.

 

Paypal
1. ללחוץ על הקישור הנמצא מטה- מדובר בקישור ל Payapl והוא מאובטח ברמה הגבוהה ביותר.

2. למי שאין חשבון פאייפאל פעיל, כדאי להרשם, נח מאוד והרשמה קצרה מאוד.

 

מנוי לשלושה חודשים:

PayPal - הדרך הקלה והבטוחה לשלם באינטרנט!

מנוי לחצי שנה (חסכון של 144 שקלים):

PayPal - הדרך הקלה והבטוחה לשלם באינטרנט!

מנוי לשנה (חסכון של 593 שקלים):

PayPal - הדרך הקלה והבטוחה לשלם באינטרנט!

 

פעם ראשונה בפורום ? לא מכירים מספיק את הפורום ושיטת העבודה?
לא מכירים את שיטת הסולם העולה, וטרם נחשפתם עדיין לתשואות של מנהלי וחברי הפורום?

קבל/י שבועיים חינם להתנסות והיכרות של הפורום, ורק אחרי זה תחליט/י אם שווה לך להיות חלק ממשפחת ביוהולדר.
תרשם/י וקבלו שבועיים נסיון חינם.

 

 

 

 
צריכים להמתין עד 24 שעות לאישור המנוי הזמני ופתיחת הרשיון הזמני לצפיה בתכנים, חשוב מאוד לציין שם מלא ומס' טלפון להתקשרות
ותוכלו להכנס לפורום אחרי קבלת אימייל ממנהל הפורום המאשר את הרישום ופתיחת התכנים.