קבלת עדכונים בזמן אמת לאימייל שלכם

פורום חופשי ופתוח
נעול
Joe
מנהל האתר
יצירת קשר:

קבלת עדכונים בזמן אמת לאימייל שלכם

שליחה על ידי Joe »

ברור שאי אפשר להיות מחובר לפורומים של ביהולדר במשך רוב שעות היום!!!
הדרך הקלה ביותר להתעדכן ברגע שיש תגובה חדשה בפורום שאתה עוקב אחריו היא להירשם לנושא או פורום שאתה עוקב אחריו.

כיצד אני יכול להירשם לנושאים ספציפיים?
תוכל להוסיף נושא ספציפי למועדפים או להירשם אליו על ידי לחיצה על הקישור המתאים בתפריט "אפשרויות נושא", הממוקם לנוחותך לצד חלקו העליון והתחתון של דיון בנושא.
תגובה לנושא כאשר התיבה "הודע לי כאשר תגובה נשלחת" מסומנת גם תרשום אותך לקבל עדכונים מהנושא.

מומלץ לעשות את הרישום לכל נושא או פורום ספיציפי שאתה עוקב אחריו, למשל אם אתם רוצים לקבל עדכון אחרי כל הודעה חדשה אשר נכתבת בפורום פרוטליקס, פשוט תעשו רישום לפורום זה ותקבלו אימייל כמה רגעים אחרי שההודעה נכתבה עם לינק ישיר לנושא.
אין גאון בשוק ההון
GIVE a man a fish and he eats for a DAY, but TEACH a man to fish and he eats for a LIFETIME.
amirs88
יצירת קשר:

Re: קבלת עדכונים בזמן אמת לאימייל שלכם

שליחה על ידי amirs88 »

בעבר בפורום הקודם היה ניתן לקבל למייל את התגובה שפורסמה, האם יש אפשרות גם באתר החדש?
Joe
מנהל האתר
יצירת קשר:

שליחה על ידי Joe »

כן זכור לי שהיה שולח חלק מהתגובה...
אבל בחדש אי אפשר לשנות את ההודעה... מצד שני היתרון ששולח לך לינק שדרכו אפשר להגיע בדיוק לתגובה וזה חוסך המון זמן
אין גאון בשוק ההון
GIVE a man a fish and he eats for a DAY, but TEACH a man to fish and he eats for a LIFETIME.
Joe
מנהל האתר
יצירת קשר:

שליחה על ידי Joe »

הדרך הקלה ביותר להתעדכן ברגע שיש תגובה חדשה בפורום שאתה עוקב אחריו היא להירשם לנושא או פורום שאתה עוקב אחריו..

אין גאון בשוק ההון
נעול