פלוריסטם PSTI

שלח תגובה
Joe
מנהל האתר
יצירת קשר:

פלוריסטם PSTI

שליחה על ידי Joe »

פורום פתוח לדיון בעניין פלוריסטם בארץ ובחו"ל PSTI
כולנו חיכינו להודעה על שותף יפני כהבטחת ההנהלה, אבל קיבלנו הודעה על קרן השקעות יפנית שתממן את הניסוי !!!

התגובה הראשונה בשוק להודעה על השותף היפני היא אכזבה גם מבחינת השם שזו קרן השקעות ולא חברת פארמה יפנית, וגם מזה שאין תשלום מקדמה על הזכויות אלא העלות של הניסוי בלבד ובתמורה יקבלו 65% מההכנסות העתידיות ביפן.
חוזר על ההערות שלי בחוברת של פלוריסטם מהשיחה האחרונה עם ההנהלה והכל מתחיל להתחבר.
אז אמרו לי שהעלות של הניסוי באירופה לכ 250 חולים כ 12M$ אבל העלות לניסוי ביפן הרבה יותר גבוהה פר חולה, כמעט כ 12M$ לניסוי של 75 חולים בלבד
עכשיו אני רואה את הסכום של 11M$ אשר תשקיע קרן SOSIE בניסוי של 75 חולים והכל מתחבר

הסיבה לדעתי שלא הצליחו להביא שותף גדול ביפן זה גודל השוק של ה CLI ביפן, הבעיה שם לא נפוצה במיוחד ולכן האי התלהבות... אבל פלוריסטם בעזרת הניסוי היפני יכולה להתשמש בתוצאות לשאר העולם וזה רווח נקי.. ומצד שני לא תוציא כספים מהקופה של החברה למימון הניסוי הקליני ביפן !!
בנוסף, אם תהיה הצלחה בניסוי ה CLI אז תוכל פלוריסטם להתקדם לניסויים אחרים ביפן עם שוק יפני גדול יותר כמו עיניים וריאה, Stroke או Pulmonary ו Fibrosis אשר יכולים להיות שוק גדול מאוד ביפן ויעניינו את חברות הפארמה הגדולות שם

האם ההפתעה תגיע מכיוון הניסוי בקרינה אקוטית ARS? הניסוי אשר נערך וממומן ע"י משרד הבריאות האמריקאי יכול לביא לשינוי חד בהתייחסות לחברה בעולם במקרה ויצליחו בניסוי ויקבלו אישור... משרד הביטחון האמריקאי הוא הלקוח העיקרי לפיתוח הזה אם וכאשר יקבל אישור ה FDA
אין גאון בשוק ההון
GIVE a man a fish and he eats for a DAY, but TEACH a man to fish and he eats for a LIFETIME.
שלח תגובה